DM PLAZA Profesjonalny program do obsługi hoteli i centrów SPA.
Najnowsza wersja naszego oprogramowania przystosowana do pracy w usłudze Cloud Computing. Oznacza to eliminację konieczności zakupu licencji czy konieczności instalowania i administracji oprogramowaniem. Wystarczy zalogować się z jakiegokolwiek komputera z dostępem do Internetu by zacząć korzystać z udogodnień chmury obliczeniowej.
Potrzebujesz automatyzacji procesu meldowania? Kiosk recepcyjny to narzędzie dla Twojego hotelu. Wirtualny recepcjonista nigdy nie śpi, zawsze ma czas dla gościa. Nasze kioski dostosowujemy do wymagań klienta, jego pomysłów i wystroju wnętrza hotelu.
Plaza WEB
Nowoczesne rozwiązanie  pracujące w przeglądarce internetowej. Idealne rozwiązanie dla condohoteli i apartamentów. Zapewnia dozór nad obiektem z każdego miejsca. Pozwala na łączenie wielu obiektów hotelowych w jedną całość.
Poznaj nasz program komputerowy, przeznaczony dla hoteli, moteli, pensjonatów, sanatoriów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe. Spraw, by zarządzanie swoim biznesem było przyjemne i zautomatyzowane! Poznaj nasze oprogramowanie!
Sprawdź  funkcje i możliwości najnowszej edycji programu DM PLAZA 2019. Wykorzystaj możliwości DM Plaza online, aplikacji mobilnych. Sprawdź jak DM Plaza sprawdza się w wirtualnej recepcji. Bądź gotów na RODO.
Aplikacje na urządzenia mobilne, sprawdź jakie dają Ci możliwości. Do Twojej dyspozycji szeroka gama produktów od aplikacji powiadamiającej pobieranej bezpłatnie przez gościa hotelowego, poprzez aplikacje dla pokojowych po zaawansowane aplikacje dla zarządu. DM Plaza od tej chwili w Twoim telefonie.

Szkolenia

Dzięki naszemu doświadczeniu, zaprojektujemy dla Państwa stanowiska pracy,  jak i procesy, które na nich zachodzą. Nasza wiedza wraz z rozwiązaniami technicznymi usunie problemy komunikacji między różnymi działami, co doprowadzi do skuteczniejszego zarządzania działaniem całego obiektu.

Jesteśmy w stanie zinformatyzować i zintegrować w jeden spójnie działający system różne działy takie jak:

  • recepcja,
  • marekting,
  • rehabilitacja,
  • SPA,
  • gastronomia,
  • parking i dozór,
  • housekeeping,
  • księgowość.

Nie wymaga to serwisu kilku odrębnych firm, co oznacza niższe koszty. Całym systemem zajmuje się wyłącznie nasza firma. Wraz z Państwa oczekiwaniami zaprojektujemy przepływ procesów, przeszkolimy pracowników, wdrożymy system oraz w razie potrzeby, będziemy go serwisować i udoskonalać.