DM PLAZA Profesjonalny program do obsługi hoteli i centrów SPA.
Menu Title
Plaza Mobile CheckIn, nasze rozwiązanie dla nowoczesnych hoteli. Od roku 2016 rozwijana i nieustannie ulepszany mini – kiosk recepcyjny. Działa na większości dostępnych urządzeń na rynku. Do aplikacji dostarczamy zaprojektowaną dla hoteli obudowę z logo hotelu.
Potrzebujesz automatyzacji procesu meldowania? Kiosk recepcyjny to narzędzie dla Twojego hotelu. Wirtualny recepcjonista nigdy nie śpi, zawsze ma czas dla gościa. Nasze kioski dostosowujemy do wymagań klienta, jego pomysłów i wystroju wnętrza hotelu.
Plaza WEB
Nowoczesne rozwiązanie  pracujące w przeglądarce internetowej. Idealne rozwiązanie dla condohoteli i apartamentów. Zapewnia dozór nad obiektem z każdego miejsca. Pozwala na łączenie wielu obiektów hotelowych w jedną całość.
Poznaj nasz program komputerowy, przeznaczony dla hoteli, moteli, pensjonatów, sanatoriów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe. Spraw, by zarządzanie swoim biznesem było przyjemne i zautomatyzowane! Poznaj nasze oprogramowanie!
Sprawdź  funkcje i możliwości najnowszej edycji programu DM PLAZA 2018. Wykorzystaj możliwości DM Plaza online, aplikacji mobilnych. Sprawdź jak DM Plaza sprawdza się w wirtualnej recepcji. Bądź gotów na RODO.
Aplikacje na urządzenia mobilne, sprawdź jakie dają Ci możliwości. Do Twojej dyspozycji szeroka gama produktów od aplikacji powiadamiającej pobieranej bezpłatnie przez gościa hotelowego, poprzez aplikacje dla pokojowych po zaawansowane aplikacje dla zarządu. DM Plaza od tej chwili w Twoim telefonie.

W2 Solutions

Firma W2 Solutions specjalizuje się w dostarczaniu urządzeń oraz realizacji dedykowanego oprogramowania dla firm.

W naszej ofercie znajdują się infokioski oraz złożone urządzenia takie jak Wirtualna Recepcja hotelowa. W połączeniu z dostępnym oprogramowaniem na rynku, umożliwiamy integracje systemów z naszymi urządzeniami, dając możliwość wprowadzania kompleksowych rozwiązań i automatyzacje procesów. Podczas realizacji projektów ściśle współpracujemy z naszymi klientami, od momentu projektu obudowy, podzespołów elektronicznych oraz oprogramowania zarządzającego. Wysokie kwalifikacje, szczegółowa analiza rynku i potrzeb klientów oraz dogłębna znajomość wykorzystywanych technologii pozwala na realizacji projektów w różnych technologiach jak SharePoint 2013, aplikacje w oparciu o platformę .NET.

Więcej informacji znajdą Państwa na stronie http://www.w2solutions.pl