DM PLAZA Profesjonalny program do obsługi hoteli i centrów SPA.
Menu Title
Plaza WEB
Nowoczesne rozwiązanie  pracujące w przeglądarce internetowej. Idealne rozwiązanie dla condohoteli i apartamentów. Zapewnia dozór nad obiektem z każdego miejsca. Pozwala na łączenie wielu obiektów hotelowych w jedną całość.
Poznaj nasz program komputerowy, przeznaczony dla hoteli, moteli, pensjonatów, sanatoriów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe. Spraw, by zarządzanie swoim biznesem było przyjemne i zautomatyzowane! Poznaj nasze oprogramowanie!
Sprawdź  funkcje i możliwości najnowszej edycji programu DM PLAZA 2018. Wykorzystaj możliwości DM Plaza online, aplikacji mobilnych. Sprawdź jak DM Plaza sprawdza się w wirtualnej recepcji. Bądź gotów na RODO.
Aplikacje na urządzenia mobilne, sprawdź jakie dają Ci możliwości. Do Twojej dyspozycji szeroka gama produktów od aplikacji powiadamiającej pobieranej bezpłatnie przez gościa hotelowego, poprzez aplikacje dla pokojowych po zaawansowane aplikacje dla zarządu. DM Plaza od tej chwili w Twoim telefonie.

Selon

image001

Firma SELON oferuje tani, szybki dostęp do specjalistów i nowoczesnych technologii. Nasze zadania wykonujemy z pasją, podchodząc do każdego klienta indywidualnie, analizując jego potrzeby, możliwości, doradzając w wyborze odpowiednich rozwiązań. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

Strona www.selon.pl

Adres:

SELON Paweł Artomski

Dawidy Bankowe

Ul. Widok 6

05-090 Warszawa-Raszyn

Tel. 504272026

tel/fax +48 22 739 07 44