DM PLAZA Profesjonalny program do obsługi hoteli i centrów SPA.
Menu Title
Najnowsza wersja naszego oprogramowania przystosowana do pracy w usłudze Cloud Computing. Oznacza to eliminację konieczności zakupu licencji czy konieczności instalowania i administracji oprogramowaniem. Wystarczy zalogować się z jakiegokolwiek komputera z dostępem do Internetu by zacząć korzystać z udogodnień chmury obliczeniowej.
Potrzebujesz automatyzacji procesu meldowania? Kiosk recepcyjny to narzędzie dla Twojego hotelu. Wirtualny recepcjonista nigdy nie śpi, zawsze ma czas dla gościa. Nasze kioski dostosowujemy do wymagań klienta, jego pomysłów i wystroju wnętrza hotelu.
Plaza WEB
Nowoczesne rozwiązanie  pracujące w przeglądarce internetowej. Idealne rozwiązanie dla condohoteli i apartamentów. Zapewnia dozór nad obiektem z każdego miejsca. Pozwala na łączenie wielu obiektów hotelowych w jedną całość.
Poznaj nasz program komputerowy, przeznaczony dla hoteli, moteli, pensjonatów, sanatoriów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe. Spraw, by zarządzanie swoim biznesem było przyjemne i zautomatyzowane! Poznaj nasze oprogramowanie!
Sprawdź  funkcje i możliwości najnowszej edycji programu DM PLAZA 2019. Wykorzystaj możliwości DM Plaza online, aplikacji mobilnych. Sprawdź jak DM Plaza sprawdza się w wirtualnej recepcji. Bądź gotów na RODO.
Aplikacje na urządzenia mobilne, sprawdź jakie dają Ci możliwości. Do Twojej dyspozycji szeroka gama produktów od aplikacji powiadamiającej pobieranej bezpłatnie przez gościa hotelowego, poprzez aplikacje dla pokojowych po zaawansowane aplikacje dla zarządu. DM Plaza od tej chwili w Twoim telefonie.

S4H

S4H specjalizuje się we wdrożeniach oraz kompleksowej obsłudze rozwiązań informatycznych przeznaczonych dla przedsiębiorstw branży HoReCa i Hospitality.

Naszą spółkę tworzy zespół programistów, księgowych, ekonomistów, specjalistów od zarządzania obiektami gastronomicznymi i konsultantów, który wykorzystując doświadczenie, wiedzę i kwalifikacje, kreuje produkty pozwalające usprawnić funkcjonowanie procesów zachodzących w przedsiębiorstwach przedmiotowej branży. Nasi specjaliści działając na wielu rynkach doskonalili umiejętności dostosowania aplikacji do wzrastających wymagań klientów. Posiadają ponad dziesięcioletnie doświadczenie w tworzeniu, wdrażaniu i utrzymaniu systemów informatycznych w restauracjach, zakładach żywienia zamkniętego, przedsiębiorstwach cateringowych, hotelach, obiektach uzdrowiskowych i SPA. Inwestujemy w ludzi, dbając o wykształcenie i wiedzę naszych pracowników. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, świadcząc fachowe doradztwo w zakresie właściwego doboru urządzeń i oprogramowania, tym samym optymalnie dostosowując system do indywidualnych potrzeb firmy.

Bogate doświadczenie pracowników firmy, jak również praktyczna znajomość branżowych problemów pozwala zaproponować właściwe narzędzia informatyczne.

Najwyższa Jakość
Najwyższa jakość naszych produktów została potwierdzona przez Centrum Badań i Monitorowania Jakości pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, Certyfikatem „Najwyższa Jakość” za najwyższą jakość usług w zakresie kompleksowego oprogramowania dla firm gastronomicznych i hotelarskich, elastyczność w zakresie dostosowania aplikacji do wymagań klienta oraz konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa.

Naszym wiodącym produktem jest SYSTEM S4H składający się z modułów S4H CHEF, S4H POS oraz S4H Hotel&SPA, które kompleksowo wspomagają działalność każdego obiektu branży HoReCa. SYSTEM S4H posiada modułową konstrukcję, dzięki czemu może zostać elastycznie dopasowany do potrzeb każdego klienta. Aplikacja umożliwia również obsługę sieci lokali.

S4H CHEF wspiera wszystkie etapy zarządzania lokalem: od  planowania zakupów, przez kalkulację, planowanie produkcji, sprzedaż, samą produkcję aż po rozliczenie sprzedaży. Kontroluje operacje finansowe od zakupów i wartości stanów magazynowych, przez kalkulację, do kontroli utargów i uzyskanej marży.

S4H POS jest nowoczesną aplikacją wspomagającą sprzedaż w restauracjach, pizzeriach, fast foodach, stołówkach, kawiarniach, cukierniach. S4H POS to również bogata funkcjonalność i prostota obsługi dzięki zastosowaniu m. in.: graficznego modułu rezerwacji stolików, elastycznego kształtowania menu ekranu bonowania, specjalnego ekranu dzielenia i łączenia rachunków, systemów rabatowych i lojalnościowych.

S4H Hotel & SPA to moduł recepcyjny przeznaczony dla hoteli i obiektów SPA.  Znajdują się w nim wszystkie niezbędne funkcje do rezerwowania pokoi, planowania zabiegów SPA oraz rozliczania gości. Moduł zapewnia także obsługę karnetów.

Oprócz optymalnych rozwiązań oferujemy również ciągły rozwój zaprojektowanych narzędzi. Działając na wielu płaszczyznach branży gastronomicznej i hotelowej doskonalimy umiejętności dostosowania naszych aplikacji do wzrastających wymagań klientów.

Specjalizujemy się we wdrożeniach oraz kompleksowej obsłudze rozwiązań informatycznych przeznaczonych dla przedsiębiorstw branży HoReCa i Hospitality. Priorytetem naszego funkcjonowania stanowi współpraca z naszymi klientami oraz dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb klienta.

Gwarantujemy wysoki poziom usług informatycznych oraz konsultingowych w zakresie organizacji i zarządzania obiektem hotelowym, gastronomicznym, SPA.