DM PLAZA Profesjonalny program do obsługi hoteli i centrów SPA.
Menu Title
Najnowsza wersja naszego oprogramowania przystosowana do pracy w usłudze Cloud Computing. Oznacza to eliminację konieczności zakupu licencji czy konieczności instalowania i administracji oprogramowaniem. Wystarczy zalogować się z jakiegokolwiek komputera z dostępem do Internetu by zacząć korzystać z udogodnień chmury obliczeniowej.
Potrzebujesz automatyzacji procesu meldowania? Kiosk recepcyjny to narzędzie dla Twojego hotelu. Wirtualny recepcjonista nigdy nie śpi, zawsze ma czas dla gościa. Nasze kioski dostosowujemy do wymagań klienta, jego pomysłów i wystroju wnętrza hotelu.
Plaza WEB
Nowoczesne rozwiązanie  pracujące w przeglądarce internetowej. Idealne rozwiązanie dla condohoteli i apartamentów. Zapewnia dozór nad obiektem z każdego miejsca. Pozwala na łączenie wielu obiektów hotelowych w jedną całość.
Poznaj nasz program komputerowy, przeznaczony dla hoteli, moteli, pensjonatów, sanatoriów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe. Spraw, by zarządzanie swoim biznesem było przyjemne i zautomatyzowane! Poznaj nasze oprogramowanie!
Sprawdź  funkcje i możliwości najnowszej edycji programu DM PLAZA 2019. Wykorzystaj możliwości DM Plaza online, aplikacji mobilnych. Sprawdź jak DM Plaza sprawdza się w wirtualnej recepcji. Bądź gotów na RODO.
Aplikacje na urządzenia mobilne, sprawdź jakie dają Ci możliwości. Do Twojej dyspozycji szeroka gama produktów od aplikacji powiadamiającej pobieranej bezpłatnie przez gościa hotelowego, poprzez aplikacje dla pokojowych po zaawansowane aplikacje dla zarządu. DM Plaza od tej chwili w Twoim telefonie.

Revenue Management

Revenue Management (Yield Management) ,

to w  hotelarstwie metoda maksymalnego wykorzystania zasobów w połączeniu z zarządzaniem cenami.
Zasada optymalnej ceny powinna uwzględniać zarówno dane hotelu, jak i dane historyczne oraz uwarunkowania otoczenia.
Uwarunkowanie otoczenia jest zbierane z systemów online i jest zależne od wykorzystywanego systemu sprzedaży online. Może być uzupełniane własnym badaniem ceny.

Analiza historyczna

DM Plaza pozwala na analizę danych historycznych i porównywanie ich z bieżącą sprzedażą.
 Jest to jeden z elementów kształtowania ceny, dzięki któremu jesteśmy w stanie prześledzić sezonowość obiektu, zorientować się w dynamice sprzedaży i porównać do tych samych okresów w ubiegłych latach.

Z kolei bieżące dane hotelu pozwalają na automatyzację ceny.

Kalkulator cen

jest elementem DM Plaza 2018, a także w uproszczonej wersji, nowych aktualizacji DM Plaza 2014 (wersje dh i późniejsze) i Plaza WEB

Na podstawie ceny bazowej tworzy w mgnieniu oka cenniki dla każdego typu pokoju, dla każdej kombinacji osób mieszkających, dni tygodnia, długości pobytu i innych parametrów.

W przypadku zmiany parametrów ceny, zakresu stosowania cennika, dodania wyjątków czy też sezonu kalkulator automatycznie przebudowuje cenniki w interesującym na zakresie dat.

Za pomocą tego narzędzia możliwe stworzenie dynamicznej ceny na dzień.  Pozwala na powiązanie ceny z obłożeniem i automatyczną jej regulację.

Kalendarz kalkulatora cen

Tak stworzone ceny mogą być od razu wysłane do systemów rezerwacji online i natychmiast widoczne na stronie internetowej. Kalkulator cen pokoi opiera się o cenę bazową oraz tabelę zależności pomiędzy typami pokoi, sezonów i usług. Reguły i ceny mogą być różne dla każdego z zastosowanych pakietów sprzedażowych, długości jego trwania oraz aranżacji pokoju.

Kalkulator jest szczególnie przydatny do planowania cen w sieciach hoteli, gdzie przygotowanie szczegółowych cenników metodą ręczną jest czasochłonne i niedokładne.  W sieciach hoteli nadrzędne reguły pozwalają na dostosowanie ceny bez konieczności ingerencji zarządu poszczególnych obiektów.

Każda przyjmowana rezerwacja może otrzymać automatycznie wyliczoną cenę w oparciu o obłożenie dzienne właściwe dla danej rezerwacji i obiektu, w którym rezerwacja się odbyła.  Zarówno DM Plaza, Plaza WEB jak Plaza Online są wyposażone w mechanizmy dostosowywania ceny, tworzenia ceny dnia.

Graficzna sugestia ceny

yield2Recepcjoniści i zarząd maja do dyspozycji graficzną propozycję ceny na dany dzień i jednym kliknięciem mogą stworzyć plan cenowy rezerwacji. Każdy dzień pobytu może mieć inną cenę lub system stworzy ofertę pakietową na cały pobyt. Można też zastosować cenę średnią jako cenę dnia.

yield1Funkcja ta pozwala na intuicyjne zarządzanie ceną pobytu i jest przydatnym elementem yield managementu.

Aplikacje mobilne

DM Plaza BackOffice

DM Plaza BackOffice

Uzupełnieniem tych narządzi są mobilne rozszerzenia DM Plaza  jak np. Plaza Backoffice.