DM PLAZA Profesjonalny program do obsługi hoteli i centrów SPA.
Menu Title
Najnowsza wersja naszego oprogramowania przystosowana do pracy w usłudze Cloud Computing. Oznacza to eliminację konieczności zakupu licencji czy konieczności instalowania i administracji oprogramowaniem. Wystarczy zalogować się z jakiegokolwiek komputera z dostępem do Internetu by zacząć korzystać z udogodnień chmury obliczeniowej.
Potrzebujesz automatyzacji procesu meldowania? Kiosk recepcyjny to narzędzie dla Twojego hotelu. Wirtualny recepcjonista nigdy nie śpi, zawsze ma czas dla gościa. Nasze kioski dostosowujemy do wymagań klienta, jego pomysłów i wystroju wnętrza hotelu.
Plaza WEB
Nowoczesne rozwiązanie  pracujące w przeglądarce internetowej. Idealne rozwiązanie dla condohoteli i apartamentów. Zapewnia dozór nad obiektem z każdego miejsca. Pozwala na łączenie wielu obiektów hotelowych w jedną całość.
Poznaj nasz program komputerowy, przeznaczony dla hoteli, moteli, pensjonatów, sanatoriów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe. Spraw, by zarządzanie swoim biznesem było przyjemne i zautomatyzowane! Poznaj nasze oprogramowanie!
Sprawdź  funkcje i możliwości najnowszej edycji programu DM PLAZA 2019. Wykorzystaj możliwości DM Plaza online, aplikacji mobilnych. Sprawdź jak DM Plaza sprawdza się w wirtualnej recepcji. Bądź gotów na RODO.
Aplikacje na urządzenia mobilne, sprawdź jakie dają Ci możliwości. Do Twojej dyspozycji szeroka gama produktów od aplikacji powiadamiającej pobieranej bezpłatnie przez gościa hotelowego, poprzez aplikacje dla pokojowych po zaawansowane aplikacje dla zarządu. DM Plaza od tej chwili w Twoim telefonie.

Plaza Platinum

tablet_small

Czym jest Plaza Platinum?

Plaza Platinum jest to nowoczesny system hotelowy przystosowany do pracy także na tabletach i  urządzeniach mobilnych.  Jest kwintesencją nowoczesnych trendów w oprogramowaniu. Tworząc go wykorzystaliśmy nasze blisko dwudziestoletnie doświadczenie w tworzeniu systemów dla hoteli.

Unikalna integracja telefonów, zegarków i komputerów desktopowych stanowi siłę działania systemu. Dzięki Platinum można przyjąć rezerwację, zameldować gościa, sprzedać i rozliczyć dodatkowe usługi w najprostszy sposób.

DM Platinum posiada funkcje powiadamiania gości o zamówionych usługach, proponuje korzystanie z atrakcji hotelu, przypomina o płatności.

Do kogo kierujemy ofertę Plaza Platinum?

Platinum jest systemem dla wszystkich hoteli, które z zadowolenia gościa uczyniły swoją dewizę.

Porównywarka ofert w rezerwacji

Porównywarka ofert w rezerwacji

Dyskretny system meldowania, zamawiania usług i powiadamiania stanowi ważny element zapewnienia gościowi komfortowej obsługi.

W DM Plaza Platinum dodaliśmy unikalny mechanizm porównywania ofert i pakietów. Podczas rezerwacji system podpowiada optymalne ceny, pakiety i terminy pobytu dla osoby rezerwującej. Umożliwia odłożenie oferty i porównanie jej z innymi, tak aby wybrać dla gościa optymalną.