DM PLAZA Profesjonalny program do obsługi hoteli i centrów SPA.
Menu Title
Najnowsza wersja naszego oprogramowania przystosowana do pracy w usłudze Cloud Computing. Oznacza to eliminację konieczności zakupu licencji czy konieczności instalowania i administracji oprogramowaniem. Wystarczy zalogować się z jakiegokolwiek komputera z dostępem do Internetu by zacząć korzystać z udogodnień chmury obliczeniowej.
Potrzebujesz automatyzacji procesu meldowania? Kiosk recepcyjny to narzędzie dla Twojego hotelu. Wirtualny recepcjonista nigdy nie śpi, zawsze ma czas dla gościa. Nasze kioski dostosowujemy do wymagań klienta, jego pomysłów i wystroju wnętrza hotelu.
Plaza WEB
Nowoczesne rozwiązanie  pracujące w przeglądarce internetowej. Idealne rozwiązanie dla condohoteli i apartamentów. Zapewnia dozór nad obiektem z każdego miejsca. Pozwala na łączenie wielu obiektów hotelowych w jedną całość.
Poznaj nasz program komputerowy, przeznaczony dla hoteli, moteli, pensjonatów, sanatoriów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe. Spraw, by zarządzanie swoim biznesem było przyjemne i zautomatyzowane! Poznaj nasze oprogramowanie!
Sprawdź  funkcje i możliwości najnowszej edycji programu DM PLAZA 2019. Wykorzystaj możliwości DM Plaza online, aplikacji mobilnych. Sprawdź jak DM Plaza sprawdza się w wirtualnej recepcji. Bądź gotów na RODO.
Aplikacje na urządzenia mobilne, sprawdź jakie dają Ci możliwości. Do Twojej dyspozycji szeroka gama produktów od aplikacji powiadamiającej pobieranej bezpłatnie przez gościa hotelowego, poprzez aplikacje dla pokojowych po zaawansowane aplikacje dla zarządu. DM Plaza od tej chwili w Twoim telefonie.

Plaza Online Check-in

Rozwiązanie to pozwala zameldować gościa bez konieczności wizyty w recepcji. Wszystkie dane meldunkowe można uzupełnić przez Internet i w hotelu odebrać tylko kartę otwierającą drzwi.

W stosunku do poprzedniej wersji Check-In online poszerzyliśmy o panel ofert, gdzie możemy zachęcać do skorzystania z atrakcji, a także prezentować propozycje rozszerzenia pobytu.

Zasada działania:

1. DM Plaza wysyła do gościa potwierdzenie rezerwacji zawierające link lub kod QR.
2. Gość uzupełnia dane w formularzu na stronie internetowej.
3. Formularz może być poprawiany wielokrotnie.
4. DM Plaza okresowo sprawdza, czy formularz został uzupełniony.
5. System przypomina o konieczności wpłaty zaliczki, uzupełnia informację o ofercie, wysyła przed wyjazdem informatory.
6. System pozwala na zakupienie dodatkowych usług.
7. Gość bez konieczności meldowania się w recepcji pobiera klucze od pokoju, zegarki oraz przygotowane wcześniej dokumenty.
8. Po wyjeździe gość otrzymuje podziękowanie za pobyt oraz ankietę pobytową.

Ważnym elementem jest panel programu lojalnościowego, umożliwiający wymianę punktów na oferowane przez hotel atrakcje.