DM PLAZA Profesjonalny program do obsługi hoteli i centrów SPA.
Menu Title
Najnowsza wersja naszego oprogramowania przystosowana do pracy w usłudze Cloud Computing. Oznacza to eliminację konieczności zakupu licencji czy konieczności instalowania i administracji oprogramowaniem. Wystarczy zalogować się z jakiegokolwiek komputera z dostępem do Internetu by zacząć korzystać z udogodnień chmury obliczeniowej.
Potrzebujesz automatyzacji procesu meldowania? Kiosk recepcyjny to narzędzie dla Twojego hotelu. Wirtualny recepcjonista nigdy nie śpi, zawsze ma czas dla gościa. Nasze kioski dostosowujemy do wymagań klienta, jego pomysłów i wystroju wnętrza hotelu.
Plaza WEB
Nowoczesne rozwiązanie  pracujące w przeglądarce internetowej. Idealne rozwiązanie dla condohoteli i apartamentów. Zapewnia dozór nad obiektem z każdego miejsca. Pozwala na łączenie wielu obiektów hotelowych w jedną całość.
Poznaj nasz program komputerowy, przeznaczony dla hoteli, moteli, pensjonatów, sanatoriów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe. Spraw, by zarządzanie swoim biznesem było przyjemne i zautomatyzowane! Poznaj nasze oprogramowanie!
Sprawdź  funkcje i możliwości najnowszej edycji programu DM PLAZA 2019. Wykorzystaj możliwości DM Plaza online, aplikacji mobilnych. Sprawdź jak DM Plaza sprawdza się w wirtualnej recepcji. Bądź gotów na RODO.
Aplikacje na urządzenia mobilne, sprawdź jakie dają Ci możliwości. Do Twojej dyspozycji szeroka gama produktów od aplikacji powiadamiającej pobieranej bezpłatnie przez gościa hotelowego, poprzez aplikacje dla pokojowych po zaawansowane aplikacje dla zarządu. DM Plaza od tej chwili w Twoim telefonie.

Elektroniczna karta meldunkowa

Mobile Check In czyli  elektroniczna karta meldunkowa

Najnowsza odsłona naszego  projektu elektronicznej karty meldunkowej. Bazując na doświadczeniach naszych klientów oddajemy Państwu aplikacje zastępująca kartę meldunkową opakowaną w gustowna obudowę z zainstalowanym wewnątrz tabletem.

Aplikację można używać na każdym innym sprzęcie pod kontrola Android lub iOS.

Tak jak w klasycznej karcie meldunkowej gość wpisuje Gość wpisuje swoje dane, które są przechowywane zgodnie z wymogami RODO.  Posługiwanie się naszą aplikacją znakomicie upraszcza i skraca proces meldowania. Dane wprowadzone elektronicznie można w każdej chwili usunąć ze zbioru danych, gdyby gość chciał skorzystać z prawa do zapomnienia.

Aplikacja jest w pełni konfigurowalna, postać regulaminu oraz zakres zgód można dowolnie dostosowywać.

Obudowa wykonana jest z metalu, ma stabilną umożliwiająca przytwierdzenie do blatu podstawkę. Na życzenie klienta oznaczamy  ją logo hotelu.

Jest idealnym uzupełnieniem Plaza Online Check-in