DM PLAZA Profesjonalny program do obsługi hoteli i centrów SPA.
Menu Title
Najnowsza wersja naszego oprogramowania przystosowana do pracy w usłudze Cloud Computing. Oznacza to eliminację konieczności zakupu licencji czy konieczności instalowania i administracji oprogramowaniem. Wystarczy zalogować się z jakiegokolwiek komputera z dostępem do Internetu by zacząć korzystać z udogodnień chmury obliczeniowej.
Potrzebujesz automatyzacji procesu meldowania? Kiosk recepcyjny to narzędzie dla Twojego hotelu. Wirtualny recepcjonista nigdy nie śpi, zawsze ma czas dla gościa. Nasze kioski dostosowujemy do wymagań klienta, jego pomysłów i wystroju wnętrza hotelu.
Plaza WEB
Nowoczesne rozwiązanie  pracujące w przeglądarce internetowej. Idealne rozwiązanie dla condohoteli i apartamentów. Zapewnia dozór nad obiektem z każdego miejsca. Pozwala na łączenie wielu obiektów hotelowych w jedną całość.
Poznaj nasz program komputerowy, przeznaczony dla hoteli, moteli, pensjonatów, sanatoriów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe. Spraw, by zarządzanie swoim biznesem było przyjemne i zautomatyzowane! Poznaj nasze oprogramowanie!
Sprawdź  funkcje i możliwości najnowszej edycji programu DM PLAZA 2019. Wykorzystaj możliwości DM Plaza online, aplikacji mobilnych. Sprawdź jak DM Plaza sprawdza się w wirtualnej recepcji. Bądź gotów na RODO.
Aplikacje na urządzenia mobilne, sprawdź jakie dają Ci możliwości. Do Twojej dyspozycji szeroka gama produktów od aplikacji powiadamiającej pobieranej bezpłatnie przez gościa hotelowego, poprzez aplikacje dla pokojowych po zaawansowane aplikacje dla zarządu. DM Plaza od tej chwili w Twoim telefonie.

Plaza Booking

Plaza Booking Engine to moduł rezerwacji on line, który możecie Państwo zainstalować na swojej stronie internetowej. Pozwoli to klientom w prosty sposób dokonanie rezerwacji w Państwa hotelu i opłacenie jej.

 

Moduł pobiera dane bezpośrednio z DM Plaza, operując na zadeklarowanych zasobach lub w trybie okresowej wymiany danych.

Hotel udostępnia informacje o ofertach, terminach i wydziela pulę pokoi, która jest dostępna dla modułu. W trybie online można pracować na pełnych zasobach obiektu hotelowego.

Moduł umożliwia rezerwacje zarówno pokoi, jak i usług.  Istnieje możliwość rezerwacji terminów SPA czy też imprez.

Formularz sprawdzania dostępności może zostać umieszczony w dowolnym miejscu – na głównej stronie hotelu, w menu wspólnym dla wszystkich podstron, lub na stronie dedykowanej dla rezerwacji internetowej. System posiada wbudowany mechanizm pozwalający na import zdjęć, opisów bezpośrednio ze strony internetowej hotelu.
Jak przebiega rezerwacja?

 • Klient wybiera termin pobytu

Wybór pokoi jest weryfikowany z bieżącą dostępnością pokoi w DM Plaza. Oznaczenia pokoi są odczytywane online z systemu
hotelowego. Dostępność może być sprawdzana dla całego obiektu, bądź tylko w określonym allotmencie.
Zamiast typów pokoi można również uzyskać informację o poszczególnych pokojach, które są dostępne w zadanym okresie. Ma to znaczenie dla obiektów sprzedających apartamenty lub hoteli butikowych.

 • Klient wybiera ofertę

Konfiguracja odbywa się w całości w DM Plaza. Zmiana allotmentu dla rezerwacji internetowych, oznaczeń i przypisania typów pokoi, a także zmiana dostępności, jest na bieżąco uwzględniana w informacjach na stronie.

 • Klient wybiera rodzaj pokoju

Wartość rezerwacji jest podawana na podstawie pakietów cennikowych skonfigurowanych w DMPlaza.

System odnajduje cennik dla rezerwacji internetowych, który odpowiada rezerwacji wg kryteriów:

 1. termin,
 2. typ pokoju,
 3. liczba osób,
 4. długość pobytu,
 5. dzień tygodnia,
 6. status gościa (np. karta VIP)
 7.  wiek gości
 8. preferencje (typ łóżka, położenie pokoju, rodzaj wyposażenia, restrykcje)
 9. kod gościa

Zmiany odpowiednich cenników w DM Plaza również na bieżąco wpływają na ceny dla Gości rezerwujących pokoje przez Plaza Booking Engine.

Potwierdzenie warunków powoduje założenie rezerwacji w DM Plaza. Rezerwacja jest widoczna dla recepcjonistów, ale jeszcze nie powoduje zablokowania pokoju. Po otrzymaniu informacji o statusie płatności, status rezerwacji będzie odpowiednio modyfikowany.

Gość jest przekierowywany na stronę płatności. Płatność może być dokonana przez pay-by-link lub za pomocą wybranych przez hotel operatorów płatności.

Klient oraz hotel otrzymują potwierdzenia wysyłane mejlem lub smsm.

Moduł pozwala śledzić niedokończone rezerwacje.