DM PLAZA Profesjonalny program do obsługi hoteli i centrów SPA.
Menu Title
Najnowsza wersja naszego oprogramowania przystosowana do pracy w usłudze Cloud Computing. Oznacza to eliminację konieczności zakupu licencji czy konieczności instalowania i administracji oprogramowaniem. Wystarczy zalogować się z jakiegokolwiek komputera z dostępem do Internetu by zacząć korzystać z udogodnień chmury obliczeniowej.
Potrzebujesz automatyzacji procesu meldowania? Kiosk recepcyjny to narzędzie dla Twojego hotelu. Wirtualny recepcjonista nigdy nie śpi, zawsze ma czas dla gościa. Nasze kioski dostosowujemy do wymagań klienta, jego pomysłów i wystroju wnętrza hotelu.
Plaza WEB
Nowoczesne rozwiązanie  pracujące w przeglądarce internetowej. Idealne rozwiązanie dla condohoteli i apartamentów. Zapewnia dozór nad obiektem z każdego miejsca. Pozwala na łączenie wielu obiektów hotelowych w jedną całość.
Poznaj nasz program komputerowy, przeznaczony dla hoteli, moteli, pensjonatów, sanatoriów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe. Spraw, by zarządzanie swoim biznesem było przyjemne i zautomatyzowane! Poznaj nasze oprogramowanie!
Sprawdź  funkcje i możliwości najnowszej edycji programu DM PLAZA 2019. Wykorzystaj możliwości DM Plaza online, aplikacji mobilnych. Sprawdź jak DM Plaza sprawdza się w wirtualnej recepcji. Bądź gotów na RODO.
Aplikacje na urządzenia mobilne, sprawdź jakie dają Ci możliwości. Do Twojej dyspozycji szeroka gama produktów od aplikacji powiadamiającej pobieranej bezpłatnie przez gościa hotelowego, poprzez aplikacje dla pokojowych po zaawansowane aplikacje dla zarządu. DM Plaza od tej chwili w Twoim telefonie.

Online check in

Idealne rozwiązanie przyspieszające czas obsługi gościa podczas rejestracji pobytu.  Umożliwia także bezobsługowy Check In.

Dzięki umiejscowieniu formularza danych o gościu na stronie internetowej można uzupełniać informacje o wymaganiach gościa, grupie oraz jej uczestnikach.
Gościowi przekazujemy link do wypełnienia formularza, w którym precyzuje swoje wymagania, podaje dodatkowe dane potrzebne do bezobsługowego przyjęcia jego lub grupy, którą się opiekuje. To może być lista uczestników, planu pobytu, czy też wymagania.

Uzupełnieniem tego rozwiązania jest panel rezerwacyjny dostępny dla gościa w recepcji.

Zasada działania:

  •  DM Plaza wysyła do gościa potwierdzenie rezerwacji zawierające link lub kod QR.
  • Gość uzupełnia dane w formularzu na stronie internetowej.
  • Formularz może być poprawiany wielokrotnie. Zawiera także panel klienta z ofertami, programem lojalnościowym.
  • DM Plaza sprawdza czy formularz został uzupełniony.
  • Gość decyduje jak długo jego konto jest aktywne. Może być usunięte natychmiast po przyjeździe gościa/grupy/konferencji lub może służyć do usprawnienia następnych przyjazdów.
  • Gość bez konieczności meldowania się w recepcji pobiera klucze od pokoju, zegarki oraz przygotowane wcześniej dokumenty.
  • Online check in może spełniać również rolę panelu do programu lojalnościowego.

 

 

Panel klienta w online checkin

Moduł idealnie współpracuje z Elektroniczną kartą meldunkową