DM PLAZA Profesjonalny program do obsługi hoteli i centrów SPA.
Menu Title
Najnowsza wersja naszego oprogramowania przystosowana do pracy w usłudze Cloud Computing. Oznacza to eliminację konieczności zakupu licencji czy konieczności instalowania i administracji oprogramowaniem. Wystarczy zalogować się z jakiegokolwiek komputera z dostępem do Internetu by zacząć korzystać z udogodnień chmury obliczeniowej.
Potrzebujesz automatyzacji procesu meldowania? Kiosk recepcyjny to narzędzie dla Twojego hotelu. Wirtualny recepcjonista nigdy nie śpi, zawsze ma czas dla gościa. Nasze kioski dostosowujemy do wymagań klienta, jego pomysłów i wystroju wnętrza hotelu.
Plaza WEB
Nowoczesne rozwiązanie  pracujące w przeglądarce internetowej. Idealne rozwiązanie dla condohoteli i apartamentów. Zapewnia dozór nad obiektem z każdego miejsca. Pozwala na łączenie wielu obiektów hotelowych w jedną całość.
Poznaj nasz program komputerowy, przeznaczony dla hoteli, moteli, pensjonatów, sanatoriów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe. Spraw, by zarządzanie swoim biznesem było przyjemne i zautomatyzowane! Poznaj nasze oprogramowanie!
Sprawdź  funkcje i możliwości najnowszej edycji programu DM PLAZA 2019. Wykorzystaj możliwości DM Plaza online, aplikacji mobilnych. Sprawdź jak DM Plaza sprawdza się w wirtualnej recepcji. Bądź gotów na RODO.
Aplikacje na urządzenia mobilne, sprawdź jakie dają Ci możliwości. Do Twojej dyspozycji szeroka gama produktów od aplikacji powiadamiającej pobieranej bezpłatnie przez gościa hotelowego, poprzez aplikacje dla pokojowych po zaawansowane aplikacje dla zarządu. DM Plaza od tej chwili w Twoim telefonie.

Konferencje i imprezy

Moduł planowania imprez (konferencje) przeznaczony jest do obsługi konferencji, bankietów oraz przyjęć okolicznościowych.
Pozwala na określenie potrzebnego wyposażenia, zarezerwowanie sal konferencyjnych oraz określenie kosztów.
Lista funkcjonalności modułu:
Organizacja konferencji – kalkulacja żywienia, przydzielanie lokalizacji dla grup i posiłków, przydzielanie personelu.
Rezerwacje pomieszczeń konferencyjnych i bankietowych na grafiku dla dni i pór doby.
Zlecenia żywienia dla kuchni, przygotowanie cateringu.
Kontrola wykorzystania wyposażenia.
Kontrola stanu pokoju.
Przydział stolików i miejsc, planowanie układu sali.
Tworzenie pakietów konferencyjnych i umieszczanie ich w ofertach (przy współpracy z Modułem Marketing / CRM).
Raportowanie.
Zarządzanie siecią obiektów hotelowych, domków.
Wizualizacja planu otoczenia oraz samego obiektu.
Statystyki obłożenia dla poszczególnych pokoi, pięter, wydzielonych części obiektu.
Wyszukiwanie pokoju lub obiektu na planie – informacja o odległości i drodze dotarcia do dowolnego miejsca w hotelu.