DM PLAZA Profesjonalny program do obsługi hoteli i centrów SPA.
Menu Title
Plaza Mobile CheckIn, nasze rozwiązanie dla nowoczesnych hoteli. Od roku 2016 rozwijana i nieustannie ulepszany mini – kiosk recepcyjny. Działa na większości dostępnych urządzeń na rynku. Do aplikacji dostarczamy zaprojektowaną dla hoteli obudowę z logo hotelu.
Potrzebujesz automatyzacji procesu meldowania? Kiosk recepcyjny to narzędzie dla Twojego hotelu. Wirtualny recepcjonista nigdy nie śpi, zawsze ma czas dla gościa. Nasze kioski dostosowujemy do wymagań klienta, jego pomysłów i wystroju wnętrza hotelu.
Plaza WEB
Nowoczesne rozwiązanie  pracujące w przeglądarce internetowej. Idealne rozwiązanie dla condohoteli i apartamentów. Zapewnia dozór nad obiektem z każdego miejsca. Pozwala na łączenie wielu obiektów hotelowych w jedną całość.
Poznaj nasz program komputerowy, przeznaczony dla hoteli, moteli, pensjonatów, sanatoriów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe. Spraw, by zarządzanie swoim biznesem było przyjemne i zautomatyzowane! Poznaj nasze oprogramowanie!
Sprawdź  funkcje i możliwości najnowszej edycji programu DM PLAZA 2018. Wykorzystaj możliwości DM Plaza online, aplikacji mobilnych. Sprawdź jak DM Plaza sprawdza się w wirtualnej recepcji. Bądź gotów na RODO.
Aplikacje na urządzenia mobilne, sprawdź jakie dają Ci możliwości. Do Twojej dyspozycji szeroka gama produktów od aplikacji powiadamiającej pobieranej bezpłatnie przez gościa hotelowego, poprzez aplikacje dla pokojowych po zaawansowane aplikacje dla zarządu. DM Plaza od tej chwili w Twoim telefonie.

Kadry, rejestracja czasu pracy

Moduł Kadry,  rejestracja czasu pracy

dodany w wersji 2013 zawiera wszystkie elementy potrzebne do prowadzenia sprawnego zarządzania zasobami ludzkimi w hotelu.

Zawiera m.in:

  • Umowy pracowników,
  • Historię pracy
  • Uprawnienia
  • Badania
  • Uposażenie
  • Dodatki
  • Zajęcia (komornicze, sądowe etc)
  • Kalendarz
  • Kartę pracy

Integralną częścią modułu Kadry jest moduł RCP (Rejestracja Czasu Pracy).

RCP

moduł kadry, rejestrator RCP

Rejestrator RCP

Rejestracja czasu pracy jest modułem pozwalającym na kontrolę wejść i wyjść.

Zastosowanie reguł umożliwia wyliczanie czasu pracy, godzin nadliczbowych.  Wyliczenia są przedstawiane w postaci tabel przestawnych, wykresów, zestawień dziennych i okresowych.

Program rejestracji czasu pracy może zostać przyłączony do rejestratora połączonego z czytnikiem kart zbliżeniowych, bramek czy identyfikatorów.

Czytnik może być zintegrowany z aplikacją mobilną zainstalowaną na telefonie, spełniającą rolę identyfikatora.

Jesteśmy w stanie przygotować na zamówienie klienta sprzęt taki jak komputery, rejestratory wg własnego projektu i wg wskazówek klienta.

Analiza RCP