DM PLAZA Profesjonalny program do obsługi hoteli i centrów SPA.
Menu Title
Najnowsza wersja naszego oprogramowania przystosowana do pracy w usłudze Cloud Computing. Oznacza to eliminację konieczności zakupu licencji czy konieczności instalowania i administracji oprogramowaniem. Wystarczy zalogować się z jakiegokolwiek komputera z dostępem do Internetu by zacząć korzystać z udogodnień chmury obliczeniowej.
Potrzebujesz automatyzacji procesu meldowania? Kiosk recepcyjny to narzędzie dla Twojego hotelu. Wirtualny recepcjonista nigdy nie śpi, zawsze ma czas dla gościa. Nasze kioski dostosowujemy do wymagań klienta, jego pomysłów i wystroju wnętrza hotelu.
Plaza WEB
Nowoczesne rozwiązanie  pracujące w przeglądarce internetowej. Idealne rozwiązanie dla condohoteli i apartamentów. Zapewnia dozór nad obiektem z każdego miejsca. Pozwala na łączenie wielu obiektów hotelowych w jedną całość.
Poznaj nasz program komputerowy, przeznaczony dla hoteli, moteli, pensjonatów, sanatoriów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe. Spraw, by zarządzanie swoim biznesem było przyjemne i zautomatyzowane! Poznaj nasze oprogramowanie!
Sprawdź  funkcje i możliwości najnowszej edycji programu DM PLAZA 2019. Wykorzystaj możliwości DM Plaza online, aplikacji mobilnych. Sprawdź jak DM Plaza sprawdza się w wirtualnej recepcji. Bądź gotów na RODO.
Aplikacje na urządzenia mobilne, sprawdź jakie dają Ci możliwości. Do Twojej dyspozycji szeroka gama produktów od aplikacji powiadamiającej pobieranej bezpłatnie przez gościa hotelowego, poprzez aplikacje dla pokojowych po zaawansowane aplikacje dla zarządu. DM Plaza od tej chwili w Twoim telefonie.

DM Plaza 2019

DM Plaza 2019, nowe rozwiązania

Od 1 marca 2019 dostępna jest nowa wersja naszego programu – DM Plaza 2019.Fast Report

DM Plaza 2019 pozwala na wykorzystanie nowego generatora raportów – Fast Report. Więcej informacji znajda Państwo na naszej stronie aktualności.

Udało nam się dodać nowe funkcje parkingu, a także przebudować moduł sprzedaży gastronomicznej. Zmieniliśmy moduł KDS i jego sposób wyświetlania stołów i zamówień.

Ważnymi zmianami są modyfikacje dotyczące konferencji i grup.

Gruntownie przebudowaliśmy formularze przyjmowania i rozliczania grup i konferencji.  Moduł Konferencja wyposażyliśmy możliwość automatycznego wiązania grup z konferencjami i odwrotnie. Od tej pory możemy stworzyć konferencję tworząc grupę i stworzyć grupę i rezerwacje tworząc konferencję. Grafik konferencji stał się częścią głównego grafika recepcji.

Umożliwiliśmy pełniejsze korzystanie z pakietów. Dodaliśmy nowe funkcje planowania konferencji, wyposażenia konferencji, wiązania z menu.

 

Dodaliśmy nowe funkcje do rezerwacji, rejestracji pobytu. Ujednoliciliśmy statystyki hotelowe. Dodaliśmy nowe panele do dashboardów recepcji. Dodaliśmy pomocnik rezerwacji oczekujących – narzędzie, które pozwoli łatwo przyporządkować zwolniony pokój.

Aktualizacja dotyczyła także rozszerzonej możliwości definiowania pakietów.  Dodano funkcje last minute, first minute. Powiązaliśmy cenniki pakietu z obłożeniem oraz ceną bazową.

Korzystając z rad naszych klientów rozbudowaliśmy moduł Kadry. Rozszerzyliśmy w nim funkcje RCP, raportowanie czasu pracy oraz rejestracja szkoleń.

DM Plaza 2019

Moduł SPA i Rehabilitacja doczekały się zmodyfikowanych analiz.

Udoskonaliliśmy komunikację z Chanell Managerami, m.in Profitroom, YieldPanet i D-EDGE(dawniej AvailPro).

Rozbudowaliśmy komunikacje z naszymi aplikacjami mobilnymi,a także systemami lojalnościowymi i kioskami.

Oczywiście nie zabrakło modyfikacji związanych ze zmianami w przepisach, sprawozdania JPK FA(2), sprawdzenie VIES, czy automatyczna zmiana nowej matrycy stawek podatków.