DM PLAZA Profesjonalny program do obsługi hoteli i centrów SPA.
Najnowsza wersja naszego oprogramowania przystosowana do pracy w usłudze Cloud Computing. Oznacza to eliminację konieczności zakupu licencji czy konieczności instalowania i administracji oprogramowaniem. Wystarczy zalogować się z jakiegokolwiek komputera z dostępem do Internetu by zacząć korzystać z udogodnień chmury obliczeniowej.
Potrzebujesz automatyzacji procesu meldowania? Kiosk recepcyjny to narzędzie dla Twojego hotelu. Wirtualny recepcjonista nigdy nie śpi, zawsze ma czas dla gościa. Nasze kioski dostosowujemy do wymagań klienta, jego pomysłów i wystroju wnętrza hotelu.
Plaza WEB
Nowoczesne rozwiązanie  pracujące w przeglądarce internetowej. Idealne rozwiązanie dla condohoteli i apartamentów. Zapewnia dozór nad obiektem z każdego miejsca. Pozwala na łączenie wielu obiektów hotelowych w jedną całość.
Poznaj nasz program komputerowy, przeznaczony dla hoteli, moteli, pensjonatów, sanatoriów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe. Spraw, by zarządzanie swoim biznesem było przyjemne i zautomatyzowane! Poznaj nasze oprogramowanie!
Sprawdź  funkcje i możliwości najnowszej edycji programu DM PLAZA 2019. Wykorzystaj możliwości DM Plaza online, aplikacji mobilnych. Sprawdź jak DM Plaza sprawdza się w wirtualnej recepcji. Bądź gotów na RODO.
Aplikacje na urządzenia mobilne, sprawdź jakie dają Ci możliwości. Do Twojej dyspozycji szeroka gama produktów od aplikacji powiadamiającej pobieranej bezpłatnie przez gościa hotelowego, poprzez aplikacje dla pokojowych po zaawansowane aplikacje dla zarządu. DM Plaza od tej chwili w Twoim telefonie.

Oprogramowanie DM Plaza

Plaza Oprogramowanie – hotele to nasza rodzinna specjalność.

DM Plaza to rodzina  programów komputerowych przeznaczona dla hoteli, moteli, pensjonatów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe. Dostępne są w kilku wariantach cenowych, które różnią się od siebie funkcjami. Pozwala to na precyzyjny dobór zawartości programu, w zależności od profilu działalności obiektu oraz rzeczywistego zapotrzebowania konsumenta. Tak zbudowane oprogramowanie przeznaczone jest do wdrożeń zarówno w małych pensjonatach, jak i dla bardziej wymagających Klientów – hoteli o wysokim standardzie oferowanych usług, oraz do wieloobiektowych sieci hotelowych.

Program powstał na bazie kilkunastoletnich, praktycznych doświadczeń w komputeryzacji branży hotelarskiej.  Naszą wiedzę czerpiemy zarówno z doświadczeń hotelarzy jak i programistów. To połączenie pozwala nam zrozumieć jak funkcjonuje hotel i jakie oprogramowanie jest potrzebne.

Oprogramowanie hotelowe rodziny DM Plaza dedykujemy tym wszystkim, którym nie wystarcza program prowadzący jedynie grafik rezerwacji i książkę meldunkową. Naszą misją jest dostarczanie profesjonalnych rozwiązań adresowanych do wymagających Klientów.

Sądzimy, że to właśnie ten czynnik, w parze z umiarkowaną polityką cenową przyczynia się do naszego sukcesu na polskim rynku i tym samym owocuje stałym podnoszeniem jakości oprogramowania, jak i usług świadczonych przez naszych Partnerów.

Chcemy, żeby system hotelowy DM Plaza był unikalnym  programem dla każdego Klienta, gdyż nie sprzedajemy pudełka z oprogramowaniem, lecz rozwiązania. Podczas wdrożenia dostosowujemy funkcjonowanie programu do potrzeb hotelu. Nasze zdobyte doświadczenie, pozwala nam dzielić się wiedzą i służyć pomocą.

Nie jesteśmy jedynie sprzedawcami programu hotelowego – jesteśmy partnerami z nowymi pomysłami i ideami.


Dotychczasowe wdrożenia były dla nas swoistym wyzwaniem – nasi Klienci byli wymagający, ale sami dzielili się swoją wiedzą, która przyczyniła się do rozbudowania istniejących funkcji systemu. Dlatego też DM Plaza to wspólne dzieło: naszych Klientów i nasze.

Chcemy wyróżniać się bezpośrednim podejściem do Klienta. Bo co nam z tego, że mamy zaawansowane funkcje sprzedaży, czy też współpracujemy w wieloma urządzeniami zewnętrznymi, jeżeli nasz Klient nie wykorzystałby w pełni naszych możliwości.

Dużo starań dokładamy także do integracji naszego oprogramowania z z urządzeniami takimi jak: systemy zamków hotelowych, gastronomiczne, księgowe, również centrale telefoniczne, czy też BMS. Jednakże jeżeli posiadają Państwo pewne rozwiązania lub nowe pomysły odnośnie programu DM Plaza, to chętnie je wykorzystamy, gdyż każda uwaga jest cenna, a my jesteśmy tu po to, by nieustannie polepszać nasze oprogramowanie i z dnia na dzień dążyć do perfekcji.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zawartością poszczególnych modułów.