DM PLAZA Profesjonalny program do obsługi hoteli i centrów SPA.
Najnowsza wersja naszego oprogramowania przystosowana do pracy w usłudze Cloud Computing. Oznacza to eliminację konieczności zakupu licencji czy konieczności instalowania i administracji oprogramowaniem. Wystarczy zalogować się z jakiegokolwiek komputera z dostępem do Internetu by zacząć korzystać z udogodnień chmury obliczeniowej.
Potrzebujesz automatyzacji procesu meldowania? Kiosk recepcyjny to narzędzie dla Twojego hotelu. Wirtualny recepcjonista nigdy nie śpi, zawsze ma czas dla gościa. Nasze kioski dostosowujemy do wymagań klienta, jego pomysłów i wystroju wnętrza hotelu.
Plaza WEB
Nowoczesne rozwiązanie  pracujące w przeglądarce internetowej. Idealne rozwiązanie dla condohoteli i apartamentów. Zapewnia dozór nad obiektem z każdego miejsca. Pozwala na łączenie wielu obiektów hotelowych w jedną całość.
Poznaj nasz program komputerowy, przeznaczony dla hoteli, moteli, pensjonatów, sanatoriów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe. Spraw, by zarządzanie swoim biznesem było przyjemne i zautomatyzowane! Poznaj nasze oprogramowanie!
Sprawdź  funkcje i możliwości najnowszej edycji programu DM PLAZA 2019. Wykorzystaj możliwości DM Plaza online, aplikacji mobilnych. Sprawdź jak DM Plaza sprawdza się w wirtualnej recepcji. Bądź gotów na RODO.
Aplikacje na urządzenia mobilne, sprawdź jakie dają Ci możliwości. Do Twojej dyspozycji szeroka gama produktów od aplikacji powiadamiającej pobieranej bezpłatnie przez gościa hotelowego, poprzez aplikacje dla pokojowych po zaawansowane aplikacje dla zarządu. DM Plaza od tej chwili w Twoim telefonie.

Moduł SMS

Dodaliśmy możliwość powiadamiania za pomocą SMS w DM Plaza.  Można teraz jednym kliknięciem  potwierdzić rezerwacje, zabiegi i usługi, tym którzy nie mogą otrzymać maili.

DM Plaza umożliwia obecnie wysyłanie SMS z listy rezerwacji, firm, osób, rezerwacji SPA, rehabilitacji, konferencji, faktur i rat. Treść SMS jest podpowiadana automatycznie na podstawie przygotowanych wcześniej opisów. Opisy mogą być personalizowane.

SMS może być wysłany również automatycznie w ramach zaplanowanej akcji np potwierdzenia rezerwacji, dodania usługi etc.
Podczas wysyłania podpowiadane są numery telefonu naszego gościa w kolejności : numer telefonu, telefon komórkowy, numer telefonu 2. W przypadku braku numeru może on być wpisany ręcznie. Podpowiadana treść SMS będzie się zmieniała w zależności od kontekstu.

Wszystkie SMS będą się dodawały do korespondencji z klientem gościem dokładnie tak samo jak inne wysyłki np mejl.
Będą widoczne zarówno w module CRM jak rezerwacjach i konferencjach.