DM PLAZA Profesjonalny program do obsługi hoteli i centrów SPA.
Menu Title
Najnowsza wersja naszego oprogramowania przystosowana do pracy w usłudze Cloud Computing. Oznacza to eliminację konieczności zakupu licencji czy konieczności instalowania i administracji oprogramowaniem. Wystarczy zalogować się z jakiegokolwiek komputera z dostępem do Internetu by zacząć korzystać z udogodnień chmury obliczeniowej.
Potrzebujesz automatyzacji procesu meldowania? Kiosk recepcyjny to narzędzie dla Twojego hotelu. Wirtualny recepcjonista nigdy nie śpi, zawsze ma czas dla gościa. Nasze kioski dostosowujemy do wymagań klienta, jego pomysłów i wystroju wnętrza hotelu.
Plaza WEB
Nowoczesne rozwiązanie  pracujące w przeglądarce internetowej. Idealne rozwiązanie dla condohoteli i apartamentów. Zapewnia dozór nad obiektem z każdego miejsca. Pozwala na łączenie wielu obiektów hotelowych w jedną całość.
Poznaj nasz program komputerowy, przeznaczony dla hoteli, moteli, pensjonatów, sanatoriów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe. Spraw, by zarządzanie swoim biznesem było przyjemne i zautomatyzowane! Poznaj nasze oprogramowanie!
Sprawdź  funkcje i możliwości najnowszej edycji programu DM PLAZA 2019. Wykorzystaj możliwości DM Plaza online, aplikacji mobilnych. Sprawdź jak DM Plaza sprawdza się w wirtualnej recepcji. Bądź gotów na RODO.
Aplikacje na urządzenia mobilne, sprawdź jakie dają Ci możliwości. Do Twojej dyspozycji szeroka gama produktów od aplikacji powiadamiającej pobieranej bezpłatnie przez gościa hotelowego, poprzez aplikacje dla pokojowych po zaawansowane aplikacje dla zarządu. DM Plaza od tej chwili w Twoim telefonie.

MCM Computer

Childcare UK - Brochure

Firma MCM Computer posiada autoryzację na sprzedaż i wdrożenie oprogramowania DM Plaza tworzonego i rozwijanego przez PLAZA Oprogramowanie.

 MCM Computer od 1994 r. świadczy kompleksowe usługi wyposażenia obiektów hotelowych i gastronomicznych na terenie całej Polski. Specjalizuje się w wyposażeniu technicznym, oprogramowaniu DM Plaza oraz galanterii hotelowej. Wykonuje indywidualne projekty, instalacje, wdrożenia oraz szeroki zakres usług serwisowych.

www.mcm.com.pl wyposażenie techniczne hoteli i gastronomii

www.dlahoteli.com.pl sklep internetowy

 

 

Biuro i serwis

MCM Computer

Ul. Polska 70

60-401 Poznań

 

61 842 30 25

biuro@mcm.com.pl