DM PLAZA Profesjonalny program do obsługi hoteli i centrów SPA.
Menu Title
Najnowsza wersja naszego oprogramowania przystosowana do pracy w usłudze Cloud Computing. Oznacza to eliminację konieczności zakupu licencji czy konieczności instalowania i administracji oprogramowaniem. Wystarczy zalogować się z jakiegokolwiek komputera z dostępem do Internetu by zacząć korzystać z udogodnień chmury obliczeniowej.
Potrzebujesz automatyzacji procesu meldowania? Kiosk recepcyjny to narzędzie dla Twojego hotelu. Wirtualny recepcjonista nigdy nie śpi, zawsze ma czas dla gościa. Nasze kioski dostosowujemy do wymagań klienta, jego pomysłów i wystroju wnętrza hotelu.
Plaza WEB
Nowoczesne rozwiązanie  pracujące w przeglądarce internetowej. Idealne rozwiązanie dla condohoteli i apartamentów. Zapewnia dozór nad obiektem z każdego miejsca. Pozwala na łączenie wielu obiektów hotelowych w jedną całość.
Poznaj nasz program komputerowy, przeznaczony dla hoteli, moteli, pensjonatów, sanatoriów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe. Spraw, by zarządzanie swoim biznesem było przyjemne i zautomatyzowane! Poznaj nasze oprogramowanie!
Sprawdź  funkcje i możliwości najnowszej edycji programu DM PLAZA 2019. Wykorzystaj możliwości DM Plaza online, aplikacji mobilnych. Sprawdź jak DM Plaza sprawdza się w wirtualnej recepcji. Bądź gotów na RODO.
Aplikacje na urządzenia mobilne, sprawdź jakie dają Ci możliwości. Do Twojej dyspozycji szeroka gama produktów od aplikacji powiadamiającej pobieranej bezpłatnie przez gościa hotelowego, poprzez aplikacje dla pokojowych po zaawansowane aplikacje dla zarządu. DM Plaza od tej chwili w Twoim telefonie.

O nas

Plaza Oprogramowanie Grzegorz Drzewiecki jest autorem i właścicielem rozwiązań hotelowych Plaza Solutions

PLAZA to rodzina programów komputerowych przeznaczona dla hoteli, moteli, pensjonatów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe.

Wśród rozwiązań Plaza SOLUTIONS znajdziemy:

  • DM Plaza 2019 – klasyczne oprogramowanie w oparciu o technologię klient – serwer, które stało się standardem naszych rozwiązań
  • Plaza 360– wersja oprogramowania hotelowego przystosowana do pracy w usłudze Cloud Computing
  • Plaza WEB – nowoczesne rozwiązania pracujące w przeglądarce internetowej
  • Plaza MOBILE – rodzina aplikacji na urządzenia mobilne
  • Plaza PLATINUM – nasz najnowszy system hotelowy przystosowany do pracy także na tabletach i urządzeniach mobilnych

Plaza Oprogramowanie odpowiada za tworzenie kodu produktu i nowe wersje oprogramowania, które mamy przyjemność Państwu zaprezentować.

Plaza Oprogramowanie nie odpowiada za produkty firm trzecich takich jak raporty, interfejsy komunikacyjne czy skrypty.

Stanowisko testowania kiosków Wirtualnej Recepcji

Podanie danych osobowych podczas kontaktu jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. 
Posiadają Państwo prawo dostępu do danych, możliwość ich poprawiania, 
mają prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. 
Administratorem danych osobowych jest Plaza Oprogramowanie Grzegorz Drzewiecki z siedzibą w Skoczowie.

Szczegółową informację znajdą Państwo pod: http://www.dmplaza.eu/polityka-prywatnosci