DM PLAZA Profesjonalny program do obsługi hoteli i centrów SPA.
Menu Title
Plaza WEB
Nowoczesne rozwiązanie  pracujące w przeglądarce internetowej. Idealne rozwiązanie dla condohoteli i apartamentów. Zapewnia dozór nad obiektem z każdego miejsca. Pozwala na łączenie wielu obiektów hotelowych w jedną całość.
Poznaj nasz program komputerowy, przeznaczony dla hoteli, moteli, pensjonatów, sanatoriów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe. Spraw, by zarządzanie swoim biznesem było przyjemne i zautomatyzowane! Poznaj nasze oprogramowanie!
Sprawdź  funkcje i możliwości najnowszej edycji programu DM PLAZA 2018. Wykorzystaj możliwości DM Plaza online, aplikacji mobilnych. Sprawdź jak DM Plaza sprawdza się w wirtualnej recepcji. Bądź gotów na RODO.
Aplikacje na urządzenia mobilne, sprawdź jakie dają Ci możliwości. Do Twojej dyspozycji szeroka gama produktów od aplikacji powiadamiającej pobieranej bezpłatnie przez gościa hotelowego, poprzez aplikacje dla pokojowych po zaawansowane aplikacje dla zarządu. DM Plaza od tej chwili w Twoim telefonie.

Firma

Plaza Oprogramowanie Grzegorz Drzewiecki jest współautorem i współwłaścicielem oprogramowania hotelowego DM Plaza

Plaza Oprogramowanie odpowiada za tworzenie kodu produktu i wersje DM Plaza, które mamy przyjemność Państwu zaprezentować i które powstają w naszej firmie.

 

Podanie danych osobowych podczas kontaktu jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. 
Posiadają Państwo prawo dostępu do danych, możliwość ich poprawiania, 
mają prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. 
Administratorem danych osobowych jest Plaza Oprogramowanie Grzegorz Drzewiecki z siedzibą w Skoczowie.