DM PLAZA Profesjonalny program do obsługi hoteli i centrów SPA.
Menu Title
Najnowsza wersja naszego oprogramowania przystosowana do pracy w usłudze Cloud Computing. Oznacza to eliminację konieczności zakupu licencji czy konieczności instalowania i administracji oprogramowaniem. Wystarczy zalogować się z jakiegokolwiek komputera z dostępem do Internetu by zacząć korzystać z udogodnień chmury obliczeniowej.
Potrzebujesz automatyzacji procesu meldowania? Kiosk recepcyjny to narzędzie dla Twojego hotelu. Wirtualny recepcjonista nigdy nie śpi, zawsze ma czas dla gościa. Nasze kioski dostosowujemy do wymagań klienta, jego pomysłów i wystroju wnętrza hotelu.
Plaza WEB
Nowoczesne rozwiązanie  pracujące w przeglądarce internetowej. Idealne rozwiązanie dla condohoteli i apartamentów. Zapewnia dozór nad obiektem z każdego miejsca. Pozwala na łączenie wielu obiektów hotelowych w jedną całość.
Poznaj nasz program komputerowy, przeznaczony dla hoteli, moteli, pensjonatów, sanatoriów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe. Spraw, by zarządzanie swoim biznesem było przyjemne i zautomatyzowane! Poznaj nasze oprogramowanie!
Sprawdź  funkcje i możliwości najnowszej edycji programu DM PLAZA 2019. Wykorzystaj możliwości DM Plaza online, aplikacji mobilnych. Sprawdź jak DM Plaza sprawdza się w wirtualnej recepcji. Bądź gotów na RODO.
Aplikacje na urządzenia mobilne, sprawdź jakie dają Ci możliwości. Do Twojej dyspozycji szeroka gama produktów od aplikacji powiadamiającej pobieranej bezpłatnie przez gościa hotelowego, poprzez aplikacje dla pokojowych po zaawansowane aplikacje dla zarządu. DM Plaza od tej chwili w Twoim telefonie.

Plaza Twój Apartament

Screenshot_2014-11-09-22-00-02Plaza Twój Apartament – zamów i płać.

Z myślą o gościach hotelowych stworzyliśmy aplikację działającą na telefonach i tabletach służącą do informowania, zamawiania i płacenia za rachunki.

Jest to aplikacja przeznaczona dla gości hotelowych, właścicieli apartamentu, gości SPA. Stanowi niezastąpione źródło informacji o obiekcie, potężne narzędzie sprzedaży.

Jest także niezastąpionym udogodnieniem łączącym w sobie w jedno funkcje pilota do klimatyzacji, włącznika oświetlenia, pilota do telewizora, czy też poradnika.

Może być wgrana na telefon gościa, czy też uruchomiona tablecie znajdującym się w pokoju hotelowym.

Jej podstawowe funkcje to:

  • Zamawiania usług do pokoju hotelowego,
  • Wezwanie serwisu,
  • Podgląd rachunku,
  • Rozliczenie pobytu, zapłata za pobyt,
  • Zamówienie atrakcji hotelu takich jak wypożyczalnia nart, bowling, basen, czy też bilet do teatru,
  • Rezerwacja SPA,
  • Sterowanie urządzeniami w pokoju jak klimatyzacja, oświetlenie czy urządzenia multimedialne,
  • Zgłoszenie awarii,
  • Zakupy w sklepie hotelowym,
  • Informacje o obiekcie, zasady domu,

Plaza Twój Apartament jest idealnym rozwiązaniem dla wyjątkowych hoteli, które cenią sobie komfort i dążą do maksymalnego uproszczenia procedur związanych z rozliczeniem gościa.

To kolejne rozwiązanie po Plaza Notify, dzięki któremu gość może zaplanować swój pobyt, skorzystać z atrakcji hotelu,  zmienić rezerwację. Koniec z telefonami do recepcji, kolejkami podczas wymeldowania.