DM PLAZA Profesjonalny program do obsługi hoteli i centrów SPA.
Menu Title
Najnowsza wersja naszego oprogramowania przystosowana do pracy w usłudze Cloud Computing. Oznacza to eliminację konieczności zakupu licencji czy konieczności instalowania i administracji oprogramowaniem. Wystarczy zalogować się z jakiegokolwiek komputera z dostępem do Internetu by zacząć korzystać z udogodnień chmury obliczeniowej.
Potrzebujesz automatyzacji procesu meldowania? Kiosk recepcyjny to narzędzie dla Twojego hotelu. Wirtualny recepcjonista nigdy nie śpi, zawsze ma czas dla gościa. Nasze kioski dostosowujemy do wymagań klienta, jego pomysłów i wystroju wnętrza hotelu.
Plaza WEB
Nowoczesne rozwiązanie  pracujące w przeglądarce internetowej. Idealne rozwiązanie dla condohoteli i apartamentów. Zapewnia dozór nad obiektem z każdego miejsca. Pozwala na łączenie wielu obiektów hotelowych w jedną całość.
Poznaj nasz program komputerowy, przeznaczony dla hoteli, moteli, pensjonatów, sanatoriów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe. Spraw, by zarządzanie swoim biznesem było przyjemne i zautomatyzowane! Poznaj nasze oprogramowanie!
Sprawdź  funkcje i możliwości najnowszej edycji programu DM PLAZA 2019. Wykorzystaj możliwości DM Plaza online, aplikacji mobilnych. Sprawdź jak DM Plaza sprawdza się w wirtualnej recepcji. Bądź gotów na RODO.
Aplikacje na urządzenia mobilne, sprawdź jakie dają Ci możliwości. Do Twojej dyspozycji szeroka gama produktów od aplikacji powiadamiającej pobieranej bezpłatnie przez gościa hotelowego, poprzez aplikacje dla pokojowych po zaawansowane aplikacje dla zarządu. DM Plaza od tej chwili w Twoim telefonie.

Plaza Online

Plaza Online to jeden z elementów Plaza WEB

 

Powiązaliśmy nasz moduł z rezerwacjami internetowymi tak, aby Plaza Web stanowiła zarówno narzędzie do zarządzania obiektem jak i umożliwiała dokonanie rezerwacji przez stronę internetową.

Plaza Web może stanowić samodzielne narzędzie dla pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, moteli i małych hoteli lub rozszerzenie istniejącej instalacji DM Plaza 2014, DM Plaza 2018 lub Plaza Platinum.

Obsługa tego programu odbywa się przez przeglądarkę internetową i nie wymaga instalowania żadnych dodatkowych składników. Wystarczy laptop, tablet czy tez telefon.

Program może być obsługiwany w każdym miejscu gdzie jest dostępne połączenie z Internetem.

Plaza Web posiada nowoczesny i ergonomiczny wygląd. Umożliwia czytelne i jasne dysponowanie pokojami, dokonywanie rezerwacji, rejestrowania pobytów i rozliczanie ich. Pozwala na wystawianie faktur, dokumentów kasowych, rejestrację przelewów i zaliczek.

lista rezerwacji

Podstawowa wersja programu m. in. zawiera:

  • Dashboard z podstawowymi statystykami hotelu,
  • Rezerwacje i meldunki indywidualne oraz grupowe,
  • Fakturowanie(także za usługi dodatkowe),
  • Zarządzanie pokojami, asortymentem i cennikiem,
  • Zarządzanie danymi gości.
  • Raporty i statystyki, raporty kasowe, potwierdzenia,
  • Rozliczenie dodatkowych atrakcji organizowanych i związanych z pobytem.
  • Zarządzanie konferencjami
  • Rezerwacje i grafik SPA
  • Moduł komunikacji z drukarką fiskalną

Rezerwacja

.