DM PLAZA Profesjonalny program do obsługi hoteli i centrów SPA.
Menu Title
Najnowsza wersja naszego oprogramowania przystosowana do pracy w usłudze Cloud Computing. Oznacza to eliminację konieczności zakupu licencji czy konieczności instalowania i administracji oprogramowaniem. Wystarczy zalogować się z jakiegokolwiek komputera z dostępem do Internetu by zacząć korzystać z udogodnień chmury obliczeniowej.
Potrzebujesz automatyzacji procesu meldowania? Kiosk recepcyjny to narzędzie dla Twojego hotelu. Wirtualny recepcjonista nigdy nie śpi, zawsze ma czas dla gościa. Nasze kioski dostosowujemy do wymagań klienta, jego pomysłów i wystroju wnętrza hotelu.
Plaza WEB
Nowoczesne rozwiązanie  pracujące w przeglądarce internetowej. Idealne rozwiązanie dla condohoteli i apartamentów. Zapewnia dozór nad obiektem z każdego miejsca. Pozwala na łączenie wielu obiektów hotelowych w jedną całość.
Poznaj nasz program komputerowy, przeznaczony dla hoteli, moteli, pensjonatów, sanatoriów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe. Spraw, by zarządzanie swoim biznesem było przyjemne i zautomatyzowane! Poznaj nasze oprogramowanie!
Sprawdź  funkcje i możliwości najnowszej edycji programu DM PLAZA 2019. Wykorzystaj możliwości DM Plaza online, aplikacji mobilnych. Sprawdź jak DM Plaza sprawdza się w wirtualnej recepcji. Bądź gotów na RODO.
Aplikacje na urządzenia mobilne, sprawdź jakie dają Ci możliwości. Do Twojej dyspozycji szeroka gama produktów od aplikacji powiadamiającej pobieranej bezpłatnie przez gościa hotelowego, poprzez aplikacje dla pokojowych po zaawansowane aplikacje dla zarządu. DM Plaza od tej chwili w Twoim telefonie.

Plaza Backoffice

Plaza Backoffice, zarządzaj zdalnie.

Plaza Backoffice to podręczna aplikacja mobilna przeznaczona dla zarządu i marketingu hotelu. Szczególnie przydatna dla sieci hoteli lub hoteli condo.

Pozwala na otrzymanie szybkiej informacji o wynikach finansowych hotelu, statystykach obiektu takich jak  RevPAR, TRevPAR, ADR.  Możemy porównywać dane z wielu okresów, tak aby mieć jak najlepszy obraz rentowności obiektu.

DM Plaza BackOffice

Jeden z ekranów Plaza Backoffice

Aplikacja zawiera raporty dzienne z działalności obiektu, umożliwiając bieżącą kontrolę stanu obiektu z wszystkich działów objętych system hotelowym.

Plaza Backoffice współpracuje zarówno z DM Plaza 2014, Plaza 2018, Plaza Platinum jak Plaza WEB.