DM PLAZA Profesjonalny program do obsługi hoteli i centrów SPA.
Menu Title
Najnowsza wersja naszego oprogramowania przystosowana do pracy w usłudze Cloud Computing. Oznacza to eliminację konieczności zakupu licencji czy konieczności instalowania i administracji oprogramowaniem. Wystarczy zalogować się z jakiegokolwiek komputera z dostępem do Internetu by zacząć korzystać z udogodnień chmury obliczeniowej.
Potrzebujesz automatyzacji procesu meldowania? Kiosk recepcyjny to narzędzie dla Twojego hotelu. Wirtualny recepcjonista nigdy nie śpi, zawsze ma czas dla gościa. Nasze kioski dostosowujemy do wymagań klienta, jego pomysłów i wystroju wnętrza hotelu.
Plaza WEB
Nowoczesne rozwiązanie  pracujące w przeglądarce internetowej. Idealne rozwiązanie dla condohoteli i apartamentów. Zapewnia dozór nad obiektem z każdego miejsca. Pozwala na łączenie wielu obiektów hotelowych w jedną całość.
Poznaj nasz program komputerowy, przeznaczony dla hoteli, moteli, pensjonatów, sanatoriów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe. Spraw, by zarządzanie swoim biznesem było przyjemne i zautomatyzowane! Poznaj nasze oprogramowanie!
Sprawdź  funkcje i możliwości najnowszej edycji programu DM PLAZA 2019. Wykorzystaj możliwości DM Plaza online, aplikacji mobilnych. Sprawdź jak DM Plaza sprawdza się w wirtualnej recepcji. Bądź gotów na RODO.
Aplikacje na urządzenia mobilne, sprawdź jakie dają Ci możliwości. Do Twojej dyspozycji szeroka gama produktów od aplikacji powiadamiającej pobieranej bezpłatnie przez gościa hotelowego, poprzez aplikacje dla pokojowych po zaawansowane aplikacje dla zarządu. DM Plaza od tej chwili w Twoim telefonie.

ARP System

logo_ARP Firma ARP System funkcjonuje na rynku od 2007 roku.
Zajmujemy się informatyzacją firm ze szczególnym naciskiem na branżę hotelowo-gastronomiczną.
Lata działalności sprawiły, że zebraliśmy bogate doświadczenie w zakresie wdrożeń, oraz wybraliśmy tylko takie produkty,które naprawdę warto polecić naszym klientom. Obsługujemy obiekty różnej wielkości, wliczając w to również sieci hotelowe i restauracyjne.
W naszej ofercie można znaleźć oprogramowanie PMS najwyższej jakości takie jak DMPlaza, NextPos, S4H.
Wybrane programy są specjalnie konfigurowane na potrzeby obiektów, a w ten sposób klient końcowy otrzymuje unikalny produkt dopasowany dokładnie pod profil działalności obiektu oraz reguły wewnętrzne w nim panujące.
Dla obiektów hotelowych i gastronomicznych uruchomiliśmy sklep internetowy Horeca-Sklep.pl, znajdą tam Państwo różnorodne produkty takie jak terminale gastronomiczne, zamki hotelowe, telewizory hotelowe, drukarki bonowe i fiskalne, liczniki napojów i wiele innych. Wszystko to w atrakcyjnych cenach z możliwością leasingu.
Poza branżą HoReCa oferujemy oprogramowanie Enova. Jest produkt klasy ERP, wysoko konfigurowalny na potrzeby każdego przedsiębiorstwa z możliwością pracy w chmurze.
Kupując w naszej firmie nie kupujesz tylko produktu, lecz również naszą wiedzę, doświadczenie oraz zaangażowanie.

www.arpsystem.pl – Strona firmowa
www.horeca-sklep.pl– Sklep internetowy dla branży HoReCa
www.administracja-IT.eu – Obsługa informatyczna firm, System Enova

ARP SYSTEM Sp. z o.o.
Ul. Bruzdowa 96D/3
02-991 Warszawa

TEL: 22 885 14 28
TEL KOM.: 601 32 33 66, 507 722 834

e-mail:
Handel: info@arpsystem.pl
Serwis: serwis@arpsystem.pl