DM PLAZA Profesjonalny program do obsługi hoteli i centrów SPA.
Menu Title
Plaza Mobile CheckIn, nasze rozwiązanie dla nowoczesnych hoteli. Od roku 2016 rozwijana i nieustannie ulepszany mini – kiosk recepcyjny. Działa na większości dostępnych urządzeń na rynku. Do aplikacji dostarczamy zaprojektowaną dla hoteli obudowę z logo hotelu.
Potrzebujesz automatyzacji procesu meldowania? Kiosk recepcyjny to narzędzie dla Twojego hotelu. Wirtualny recepcjonista nigdy nie śpi, zawsze ma czas dla gościa. Nasze kioski dostosowujemy do wymagań klienta, jego pomysłów i wystroju wnętrza hotelu.
Plaza WEB
Nowoczesne rozwiązanie  pracujące w przeglądarce internetowej. Idealne rozwiązanie dla condohoteli i apartamentów. Zapewnia dozór nad obiektem z każdego miejsca. Pozwala na łączenie wielu obiektów hotelowych w jedną całość.
Poznaj nasz program komputerowy, przeznaczony dla hoteli, moteli, pensjonatów, sanatoriów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe. Spraw, by zarządzanie swoim biznesem było przyjemne i zautomatyzowane! Poznaj nasze oprogramowanie!
Sprawdź  funkcje i możliwości najnowszej edycji programu DM PLAZA 2018. Wykorzystaj możliwości DM Plaza online, aplikacji mobilnych. Sprawdź jak DM Plaza sprawdza się w wirtualnej recepcji. Bądź gotów na RODO.
Aplikacje na urządzenia mobilne, sprawdź jakie dają Ci możliwości. Do Twojej dyspozycji szeroka gama produktów od aplikacji powiadamiającej pobieranej bezpłatnie przez gościa hotelowego, poprzez aplikacje dla pokojowych po zaawansowane aplikacje dla zarządu. DM Plaza od tej chwili w Twoim telefonie.

Aplikacja dla pokojowych Plaza Housekeeping

Plaza Housekeeping, mały pomocnik pokojowej

HouseKeeping04Do sprzedaży wprowadziliśmy specjalną aplikację ułatwiającą pracę oraz komunikację pracowników danego obiektu. Aplikacja działa na wszystkich urządzeniach z systemem Android i jest przeznaczona głównie dla pokojowych, natomiast recepcja może na bieżąco korzystać z takich samych możliwości.

Dzięki prostemu i przejrzystemu menu personel sprzątający może na telefonie zaznaczyć status pokoju, podać stan minibaru, zgłosić usterkę jak i sprawdzić, które pokoje wymagają sprzątnięcia czy sprawdzenia.  Informacje wyświetlane na telefonie są spersonalizowane, co oznacza, że możemy przekazywać polecenia sprzątania skierowane do konkretnych osób.pokojowki-wizualizacja

Programy DM Plaza i Plaza Platinum zostały wyposażone w unikalne funkcje przeznaczone dla administracji hotelu. Teraz online można śledzić zmiany statusów pokoi (sprzątanie, remonty, minibary).

Wszystko to dzięki połączeniu systemów Plaza Oprogramowanie, centrali telefonicznej i aplikacji mobilnej w jedno centrum sterowania.

Plaza Housekeeping to także powiązanie aplikacji z zamkami hotelowymi i centralą telefoniczną co umożliwia bardzo sprawne zarządzanie służbami pięter.