DM PLAZA Profesjonalny program do obsługi hoteli i centrów SPA.
Menu Title
Najnowsza wersja naszego oprogramowania przystosowana do pracy w usłudze Cloud Computing. Oznacza to eliminację konieczności zakupu licencji czy konieczności instalowania i administracji oprogramowaniem. Wystarczy zalogować się z jakiegokolwiek komputera z dostępem do Internetu by zacząć korzystać z udogodnień chmury obliczeniowej.
Potrzebujesz automatyzacji procesu meldowania? Kiosk recepcyjny to narzędzie dla Twojego hotelu. Wirtualny recepcjonista nigdy nie śpi, zawsze ma czas dla gościa. Nasze kioski dostosowujemy do wymagań klienta, jego pomysłów i wystroju wnętrza hotelu.
Plaza WEB
Nowoczesne rozwiązanie  pracujące w przeglądarce internetowej. Idealne rozwiązanie dla condohoteli i apartamentów. Zapewnia dozór nad obiektem z każdego miejsca. Pozwala na łączenie wielu obiektów hotelowych w jedną całość.
Poznaj nasz program komputerowy, przeznaczony dla hoteli, moteli, pensjonatów, sanatoriów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe. Spraw, by zarządzanie swoim biznesem było przyjemne i zautomatyzowane! Poznaj nasze oprogramowanie!
Sprawdź  funkcje i możliwości najnowszej edycji programu DM PLAZA 2019. Wykorzystaj możliwości DM Plaza online, aplikacji mobilnych. Sprawdź jak DM Plaza sprawdza się w wirtualnej recepcji. Bądź gotów na RODO.
Aplikacje na urządzenia mobilne, sprawdź jakie dają Ci możliwości. Do Twojej dyspozycji szeroka gama produktów od aplikacji powiadamiającej pobieranej bezpłatnie przez gościa hotelowego, poprzez aplikacje dla pokojowych po zaawansowane aplikacje dla zarządu. DM Plaza od tej chwili w Twoim telefonie.

Plaza Wirtualna Recepcja

26.06 2019

Jesteśmy dumni prezentując Państwu nową wersję Wirtualnej Recepcji.  To już nie tylko narzędzie do przyjęcia gościa i założenia rezerwacji.

Wyposażyliśmy program w wirtualnego asystenta, który odpowiada na pytania gości, system informowania o aktualnościach w hotelu i okolicy.

wirtualny asystent recepcja DM Plaza

Z poziomu Wirtualnej Recepcji goście mogą zarządzać swoim pobytem, dodawać usługi i planować atrakcje.

Wirtualna recepcja pozwala zastąpić tradycyjnego recepcjonistę podczas przyjmowania gościa na podstawie rezerwacji, wydać klucze, przyjąć płatność, wystawić dokument zapłaty.

Umożliwia zajęcie pokoju dla gości, którzy nie mają rezerwacji.

Wirtualna Recepcja może pracować nie tylko na kioskach naszej produkcji. Jest aplikacją wieloplatformową, pracuje zarówno na komputerach pod kontrolą Windows jak i Android czy Mac Os. Mogą Państwo zaimplementować zatem na większości z dostępnych sprzętów. Wyposażyliśmy nasz program w otwarty interfejs API, tak aby komunikował się z każdym programem hotelowym, który taki interfejs potrafi zaimplementować.

Wirtualny asystent jest samouczącym się botem, wykorzystującym elementy sztucznej inteligencji. Potrafi odpowiedzieć na pytania z przygotowanego zestawu, szukając odpowiedzi w internecie, bazując na poprzednio udzielonych odpowiedziach. Asystent może wskazać na mapie interesujące miejsca bazując na przygotowanych przez hotel punktach POI. Dzięki temu możemy polecać powiązane atrakcje, usługi komplementarne

Poza wbudowanymi opcjami językowymi  system sam rozpoznaje język rozmówcy i pozwala komunikować się głosem.  Automatycznie tłumaczy pytanie rozmówcy i czyta w wybranym języku odpowiedź.

Gość dzięki karcie hotelu, zamka lub swojemu unikalnemu kodowi ma dostęp do danych swojego pobytu.

Więcej o produkcie znajdziecie Państwo w artykule http://www.dmplaza.eu/oprogramowanie/funkcje-i-moduly/wirtualna-recepcja