DM PLAZA Profesjonalny program do obsługi hoteli i centrów SPA.
Menu Title
Najnowsza wersja naszego oprogramowania przystosowana do pracy w usłudze Cloud Computing. Oznacza to eliminację konieczności zakupu licencji czy konieczności instalowania i administracji oprogramowaniem. Wystarczy zalogować się z jakiegokolwiek komputera z dostępem do Internetu by zacząć korzystać z udogodnień chmury obliczeniowej.
Potrzebujesz automatyzacji procesu meldowania? Kiosk recepcyjny to narzędzie dla Twojego hotelu. Wirtualny recepcjonista nigdy nie śpi, zawsze ma czas dla gościa. Nasze kioski dostosowujemy do wymagań klienta, jego pomysłów i wystroju wnętrza hotelu.
Plaza WEB
Nowoczesne rozwiązanie  pracujące w przeglądarce internetowej. Idealne rozwiązanie dla condohoteli i apartamentów. Zapewnia dozór nad obiektem z każdego miejsca. Pozwala na łączenie wielu obiektów hotelowych w jedną całość.
Poznaj nasz program komputerowy, przeznaczony dla hoteli, moteli, pensjonatów, sanatoriów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe. Spraw, by zarządzanie swoim biznesem było przyjemne i zautomatyzowane! Poznaj nasze oprogramowanie!
Sprawdź  funkcje i możliwości najnowszej edycji programu DM PLAZA 2019. Wykorzystaj możliwości DM Plaza online, aplikacji mobilnych. Sprawdź jak DM Plaza sprawdza się w wirtualnej recepcji. Bądź gotów na RODO.
Aplikacje na urządzenia mobilne, sprawdź jakie dają Ci możliwości. Do Twojej dyspozycji szeroka gama produktów od aplikacji powiadamiającej pobieranej bezpłatnie przez gościa hotelowego, poprzez aplikacje dla pokojowych po zaawansowane aplikacje dla zarządu. DM Plaza od tej chwili w Twoim telefonie.

Okienko rezerwacyjne

09.11 2018

Okienko rezerwacyjne, to nowe narzędzie do wsparcia marketingu pozwalające na porównanie  czasu w jakim spływają rezerwacje, porównanie ich latami poprzednimi oraz skorelowanie z kampaniami marketingowymi.

Okienko rezerwacyjne jest skorelowane z kontem firmy na Facebooku, Twitterze i Instagramie.

Każda akcja reklamowa opublikowana na portalu społecznościowym jest automatycznie sygnalizowana na linii czasu. Można też dodawać własne znaczniki i kampanie, nie związane z mediami społecznościowymi.

Dzięki porównaniu lat ubiegłych wiemy, na  ile dni przed datą przyjazdu są składane rezerwacje. Porównując dane możemy ocenić  czy wpisy w mediach społecznościowych mają wpływ na obłożenie obiektu.

Okienko rezerwacyjne

Planujemy powiązanie narzędzia z menu pogodowym (opcja dla obiektów wypoczynkowych), tam, aby właściwie zinterpretować spadki  lub wzrosty zainteresowania obiektem w latach ubiegłych.

Uzupełnieniem narzędzia jest panel wykresów obrazujący strukturę pobytów oraz planowane przychody wraz z porównaniem do poprzednich okresów.