DM PLAZA Profesjonalny program do obsługi hoteli i centrów SPA.
Menu Title
Najnowsza wersja naszego oprogramowania przystosowana do pracy w usłudze Cloud Computing. Oznacza to eliminację konieczności zakupu licencji czy konieczności instalowania i administracji oprogramowaniem. Wystarczy zalogować się z jakiegokolwiek komputera z dostępem do Internetu by zacząć korzystać z udogodnień chmury obliczeniowej.
Potrzebujesz automatyzacji procesu meldowania? Kiosk recepcyjny to narzędzie dla Twojego hotelu. Wirtualny recepcjonista nigdy nie śpi, zawsze ma czas dla gościa. Nasze kioski dostosowujemy do wymagań klienta, jego pomysłów i wystroju wnętrza hotelu.
Plaza WEB
Nowoczesne rozwiązanie  pracujące w przeglądarce internetowej. Idealne rozwiązanie dla condohoteli i apartamentów. Zapewnia dozór nad obiektem z każdego miejsca. Pozwala na łączenie wielu obiektów hotelowych w jedną całość.
Poznaj nasz program komputerowy, przeznaczony dla hoteli, moteli, pensjonatów, sanatoriów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe. Spraw, by zarządzanie swoim biznesem było przyjemne i zautomatyzowane! Poznaj nasze oprogramowanie!
Sprawdź  funkcje i możliwości najnowszej edycji programu DM PLAZA 2019. Wykorzystaj możliwości DM Plaza online, aplikacji mobilnych. Sprawdź jak DM Plaza sprawdza się w wirtualnej recepcji. Bądź gotów na RODO.
Aplikacje na urządzenia mobilne, sprawdź jakie dają Ci możliwości. Do Twojej dyspozycji szeroka gama produktów od aplikacji powiadamiającej pobieranej bezpłatnie przez gościa hotelowego, poprzez aplikacje dla pokojowych po zaawansowane aplikacje dla zarządu. DM Plaza od tej chwili w Twoim telefonie.

Nowe numery telefonów

09.02 2020

Od 10 lutego 2020 udostępniamy Państwu nowe numery telefonów.
Infolinia:

(+48) 801 090 135
od pon. do pt. w godz. 09:00 – 16:00

Dla naszych użytkowników objętych stałą obsługą zostają uruchomione dodatkowe numery, a także infolinia jest czynna w godzinach obowiązywania umowy.

Dodatkowo dostępne będą numery:

Plaza Oprogramowanie, Kołobrzeg:+48 (94) 710 63 10 (serwis DM Plaza)

Plaza Oprogramowanie, Gdańsk: +48 (58) 743 17 70 (serwis Plaza WEB, tylko umowy)

Plaza Oprogramowanie, Warszawa +48 (22) 398 46 11 (serwis DM Plaza, tylko umowy)

Plaza Oprogramowanie, Warszawa +48 (22) 398 46 12 (sprzedaż DM Plaza)

Numer faksowy +48 (94) 710 63 12

Podczas połączenie z infolinią zostaną poproszeni Państwo o podanie numeru umowy. Pozwoli to na przekierowanie Państwa do właściwego konsultanta.