DM PLAZA Profesjonalny program do obsługi hoteli i centrów SPA.
Menu Title
Plaza Mobile CheckIn, nasze rozwiązanie dla nowoczesnych hoteli. Od roku 2016 rozwijana i nieustannie ulepszany mini – kiosk recepcyjny. Działa na większości dostępnych urządzeń na rynku. Do aplikacji dostarczamy zaprojektowaną dla hoteli obudowę z logo hotelu.
Potrzebujesz automatyzacji procesu meldowania? Kiosk recepcyjny to narzędzie dla Twojego hotelu. Wirtualny recepcjonista nigdy nie śpi, zawsze ma czas dla gościa. Nasze kioski dostosowujemy do wymagań klienta, jego pomysłów i wystroju wnętrza hotelu.
Plaza WEB
Nowoczesne rozwiązanie  pracujące w przeglądarce internetowej. Idealne rozwiązanie dla condohoteli i apartamentów. Zapewnia dozór nad obiektem z każdego miejsca. Pozwala na łączenie wielu obiektów hotelowych w jedną całość.
Poznaj nasz program komputerowy, przeznaczony dla hoteli, moteli, pensjonatów, sanatoriów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe. Spraw, by zarządzanie swoim biznesem było przyjemne i zautomatyzowane! Poznaj nasze oprogramowanie!
Sprawdź  funkcje i możliwości najnowszej edycji programu DM PLAZA 2018. Wykorzystaj możliwości DM Plaza online, aplikacji mobilnych. Sprawdź jak DM Plaza sprawdza się w wirtualnej recepcji. Bądź gotów na RODO.
Aplikacje na urządzenia mobilne, sprawdź jakie dają Ci możliwości. Do Twojej dyspozycji szeroka gama produktów od aplikacji powiadamiającej pobieranej bezpłatnie przez gościa hotelowego, poprzez aplikacje dla pokojowych po zaawansowane aplikacje dla zarządu. DM Plaza od tej chwili w Twoim telefonie.

Konferencja grupy

09.02 2018

Nowa funkcja w DM Plaza pozwalająca na sprawniejsze tworzenie grup konferencyjnych.

Kolejny krok w rozwijaniu idei  Zintegrowanej Obsługi Imprezy.

 

Z poziomu rezerwacji i pobytu grupy możemy dodać konferencję i zdefiniować sale konferencyjne.

Przycisk „konferencja” służy do dodania nowej konferencji. Jeżeli konferencja związana z grupą już jest przycisk będzie nieaktywny.
Przycisk będzie nieaktywny także jeśli podczas tworzenia grupy nie wypełnimy pól takich jak „nazwa grupy”, „płatnik” czy „Osoba” oraz rezerwacja nie będzie zawierać minimum jednego pokoju.

Gdy grupa jest dodana pojawi się zakładka „konferencja”. Tu możemy dodawać sale konferencyjne dla konferencji związanej z grupą. Każda z tych operacji oczywiście ma swoje odzwierciedlenie w module planowania imprez.