DM PLAZA Profesjonalny program do obsługi hoteli i centrów SPA.
Menu Title
Plaza Mobile CheckIn, nasze rozwiązanie dla nowoczesnych hoteli. Od roku 2016 rozwijana i nieustannie ulepszany mini – kiosk recepcyjny. Działa na większości dostępnych urządzeń na rynku. Do aplikacji dostarczamy zaprojektowaną dla hoteli obudowę z logo hotelu.
Potrzebujesz automatyzacji procesu meldowania? Kiosk recepcyjny to narzędzie dla Twojego hotelu. Wirtualny recepcjonista nigdy nie śpi, zawsze ma czas dla gościa. Nasze kioski dostosowujemy do wymagań klienta, jego pomysłów i wystroju wnętrza hotelu.
Plaza WEB
Nowoczesne rozwiązanie  pracujące w przeglądarce internetowej. Idealne rozwiązanie dla condohoteli i apartamentów. Zapewnia dozór nad obiektem z każdego miejsca. Pozwala na łączenie wielu obiektów hotelowych w jedną całość.
Poznaj nasz program komputerowy, przeznaczony dla hoteli, moteli, pensjonatów, sanatoriów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe. Spraw, by zarządzanie swoim biznesem było przyjemne i zautomatyzowane! Poznaj nasze oprogramowanie!
Sprawdź  funkcje i możliwości najnowszej edycji programu DM PLAZA 2018. Wykorzystaj możliwości DM Plaza online, aplikacji mobilnych. Sprawdź jak DM Plaza sprawdza się w wirtualnej recepcji. Bądź gotów na RODO.
Aplikacje na urządzenia mobilne, sprawdź jakie dają Ci możliwości. Do Twojej dyspozycji szeroka gama produktów od aplikacji powiadamiającej pobieranej bezpłatnie przez gościa hotelowego, poprzez aplikacje dla pokojowych po zaawansowane aplikacje dla zarządu. DM Plaza od tej chwili w Twoim telefonie.

DM Plaza 2018g już dostępna.

02.07 2018

Ostatnie miesiące były bardzo pracowite. Przygotowaliśmy wiele zmian w systemie, które powinny ułatwić pracę na DM Plaza.

Co nowego w aktualnej wersji?

Przede wszystkim pracowaliśmy nad wydajnością. Nowa DM Plaza jest nawet kilkakrotnie szybsza podczas wyświetlania list czy grafika.

Dodaliśmy nowe funkcje związane z RODO ułatwiające wprowadzanie i odczytywanie zgód już na poziomie rezerwacji.

Nowe mechanizmy automatyzujące pracę recepcji, powiadamianie o przeterminowaniu, śledzenie historii zamówień etc.

Dodaliśmy nowe funkcje dla planu lojalnościowego

Dodaliśmy nowe uprawnienia

Zmieniliśmy POS

Plaza WEB otrzymała nowe statystyki