DM PLAZA Profesjonalny program do obsługi hoteli i centrów SPA.
Menu Title
Plaza Mobile CheckIn, nasze rozwiązanie dla nowoczesnych hoteli. Od roku 2016 rozwijana i nieustannie ulepszany mini – kiosk recepcyjny. Działa na większości dostępnych urządzeń na rynku. Do aplikacji dostarczamy zaprojektowaną dla hoteli obudowę z logo hotelu.
Potrzebujesz automatyzacji procesu meldowania? Kiosk recepcyjny to narzędzie dla Twojego hotelu. Wirtualny recepcjonista nigdy nie śpi, zawsze ma czas dla gościa. Nasze kioski dostosowujemy do wymagań klienta, jego pomysłów i wystroju wnętrza hotelu.
Plaza WEB
Nowoczesne rozwiązanie  pracujące w przeglądarce internetowej. Idealne rozwiązanie dla condohoteli i apartamentów. Zapewnia dozór nad obiektem z każdego miejsca. Pozwala na łączenie wielu obiektów hotelowych w jedną całość.
Poznaj nasz program komputerowy, przeznaczony dla hoteli, moteli, pensjonatów, sanatoriów i innych obiektów świadczących usługi noclegowe. Spraw, by zarządzanie swoim biznesem było przyjemne i zautomatyzowane! Poznaj nasze oprogramowanie!
Sprawdź  funkcje i możliwości najnowszej edycji programu DM PLAZA 2018. Wykorzystaj możliwości DM Plaza online, aplikacji mobilnych. Sprawdź jak DM Plaza sprawdza się w wirtualnej recepcji. Bądź gotów na RODO.
Aplikacje na urządzenia mobilne, sprawdź jakie dają Ci możliwości. Do Twojej dyspozycji szeroka gama produktów od aplikacji powiadamiającej pobieranej bezpłatnie przez gościa hotelowego, poprzez aplikacje dla pokojowych po zaawansowane aplikacje dla zarządu. DM Plaza od tej chwili w Twoim telefonie.

Aktualizacja interfejsu Profitroom

15.07 2019

Interfejs wymiany danych z Profitroom został rozszerzony o wymaganą przez Profitroom wersję TLS 1.2.Interfejs do Profitroom

W trosce o bezpieczeństwo danych od 1 sierpnia hotele, które nie mają wdrożonej wersji TLS 1.2 nie będą otrzymywały danych osobowych gości.

Tym samym od 1 sierpnia wersja TLS 1.0 nie będzie obsługiwana przez Profitroom.

Wersja TLS 1.2 ma na celu zabezpieczenie przesyłanych danych gości pomiędzy Profitroom Suite (Booking Engine / Channel Manager), a PMSem. Wyższa wersja TLS pozwoli nam także zachować standardy bezpieczeństwa związane z RODO.

Nowy sposób komunikacji jest obsługiwany przez DM Plaza od wersji 2.2.19.4940 dla modelu interfejsu BE/CM v6 wspierającego komunikację SSL.

Wymiana danych musi obywać się poprzez bibliotekę BookingEngineApi.dll.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem DM Plaza lub serwisem producenta.